GONCA KÜÇÜKARDALI

 

Edirne’nin bir kasabasında, çocukluk yaşlarında, sevdiği dizilerin diyaloglarını izlerken not alıp, mahallenin ev hanımlarına poğaça börek karşılığı canlandırma yapmaya başladığı dönemlerden beri içinde garip bir hisle yaşadı… Ama yaşama ve insana olan aşırı sorumluluk bilinci onu Hukuk Fakültesi’nden mezun olmaya itti. Hatta çalıştığı alanda hatırı sayılır bir yol kat edip “bilirkişi”lik seviyesine dahi geldi. Ancak içindeki hisle birleşen merak ve cesareti, onu devamla felsefe, birçok kişisel gelişim ve en nihayetinde oyunculuk eğitimi almaya yöneltti.

Türkiye’de bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Los Angeles’ta Eric Morris’ten eğitim aldı. Los Angeles’ta Agape International Spiritual Center’da The Sound of Transformation, Laraaji’denMüzik ve KahkahaYogası, Usui Shiki Ryoho’dan Reiki,Transcendental Meditation, Mindfullnesseğitimi gibi keşfine yarenlik yapan birçok garip isimli eğitime katıldı.

Tüm bu eğitim ve deneyimlerden süzdüğü bilgilerle de insanlara farklı bakış açıları katmak için yardımcı olabilecek eğitim içerikleri oluşturdu ve bu konularda eğitmenlik yapmaya başladı. Aynı zamanda televizyon dizilerinde, sinema filmlerinde ve tiyatro oyunlarında rol aldı. Şimdi de oyunculuk serüvenine heyecanla devam etmektedir.  

 

  GERİ

İLETİŞİM

Zühtüpaşa Mahallesi, Şefik Bey Sokak

No:17, 34724 Kadıköy/İstanbul

Gişe: 0 (216) 345 05 18 / 19 | info@atolyecraft.com

BİZDEN HABERDAR OLUN

BİZİ TAKİP EDİN

Craft Tiyatro © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve altyapı hizmetleri tiyatrolar.com.tr tarafından sağlanmaktadır.
Bu web sayfasında yüksek güvenlikli 2048-bit SSL kullanılmaktadır.